Anket Başlığı: Hangi boyutlukta bir senaryo?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
150-306 Tur (Devasa Boyut)

4 36.36%
50-150 Tur (Orta Boyut)

7 63.64%
Katılımcı sayısı: 11 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

2020 Sonbahar PZC - Stalingrad'42 Etkinliği
Tur - @Attila the Hun
Ara
Tur - @DanteSymphony
IbnE9P2.gif
Ara
Tur - @Yasin Ahmet
Ara
Tur - @unonimus
Ara
Tur - @Craetus
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Tur - @Littleİskender
76561198034761601.png
Ara
Katılıyorum.
tTRiYax.png
Ara
@reddga Axis yedeği olarak oyuna katıldı.
Ara
save @Yasin Ahmet
Ara
Tur - @Justicar
Comintern tur sırası şöyle;
Ben=>Justicar=>AttilaTheHun=>Dantesymphony=>Ben
Ara
Tur - @Attila the Hun
Ara
Tur - @DanteSymphony
IbnE9P2.gif
Ara
Tur - @Yasin Ahmet
Ara
Tur - @unonimus
@reddga yedek olarak kalacak, eğer bir tur gecikirse vesaire turları o oynayacak.
Ara
Tur - @Craetus
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Tur - @Littleİskender
76561198034761601.png
Ara
save @Yasin Ahmet (save ismi yanlış ama save doğru)
Ara
Tur - @Justicar
Tur oynama süresini birden çok kez aştığından dolayı @littleiskender'in tur süresi 3 saate indirilmiştir. Eğer oynayamayacağı bir zaman olursa @reddga'ya oynatabilir.
Ara
Tur sürem 3 saate indirildiği, dolayısıyla zaten süre sıkıntısı yaşarken artık neredeyse hiçbir turumu oynamayacak hale gelmemden dolayı etkinlikten ayrılıyorum. Muhtemelen yerime @reddga devam edecektir. Cephe hakkında bilgi isterse ya da turunu oynayamadığı durumlar olursa yardımcı olabilirim. 

Etkinlikten çıkmama sebebiyet veren bu yaptırımı kınıyorum. Çünkü:

- Ben etkinliğe katılırken özellikle gece arasına takılan turlarda sıkıntı yaşayacağımı ve zamanın bana uymadığını belirtmiştim. Bunun üzerine aldığım nihai cevap böyleydi.
Screenshot_1.png
Gece aldığım tura saat 14'te başlasam olur ancak akşam 18'de aldığım tura sabah 9'da başlarsam laf/yaptırım yiyorum. Bu nasıl bir iştir size soruyorum. Eğer sürekli tur geciktirdiğim öne sürülecek olursa geciktirdiğim turların çoğunun buna benzer olduğunu kanıtlayabilirim.

-Tur süresini geciktirmenin yaptırım verilebilecek bir kural olduğunu sanmıyorum. Çünkü etkinlik kurallarında tur süresinin aşılırsa neyle karşılık verileceği açıkca belirtilmiş. Buyrun inceleyelim:
Kural: 2. Tur süresi 6 saattir(değişebilir), eğer süre içinde oynayamayacaksanız takım arkadaşlarınızdan birine oynatmalısınız (00:00-08:00 arası es geçilir)

Gördüğünüz gibi bu kuralın ihlali durumunda yapılacak şey turumun başkasına oynatılmasıdır. Ancak daha öncede belirttiğim gibi geciktirdiğim turların çoğu yukarıda açıkladığım gibi normalde sorun olmayacak geciktirmelerdir. Bundan başka yaptığım gecikmelerin önemli kısmındaysa bizzat kendim turumun başkasına oynatılmasını veya geçilmesini talep ettim. Bu durumların çoğunda takım arkadaşlarıma oynatmakla birlikte bazı günlerde takım arkadaşlarım meşgul olduğu için, GM ise turu atlamanın dengeyi bozacağını söyleyerek turu atlamaması üzerine takılı kalan turlarda yine fatura bana kesilmiş, kuralın uygulanmasını talep etmeme rağmen kuralın uygulanmamasından ben sorumlu tutulmuş bulunmaktayım.
Ara
Tur - @Attila the Hun
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.