Anket Başlığı: Hangi Ülke İle Oynayalım?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
İngiltere

0 0%
Fransa

1 12.50%
İspanya

1 12.50%
Osmanlı

3 37.50%
Maratha

0 0%
Rusya

0 0%
Prusya

0 0%
Avusturya

2 25.00%
Lehistan

0 0%
İsveç

1 12.50%
Katılımcı sayısı: 8 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Hanedan Oyunu: Empire TW- Hanedan Oyunu Mayıs 2020[Kuzeyin Aslanları]
@Faramir geç oldu ama tebrik ederim çok iyi bir iş çıkarmışsın hikakeyi de görmek istiyorum. Bu arada bence de bitirelim ana hikaye ya da yine böyle bir kampanya açarız bu ödev dönemi geçince isterseniz.
[+] 1 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben oynarım seve seve. Ama sadece 10 tur oynayabildim biraz başlara koyabilirsek daha çok sevinirim.
Ara
(21-06-2020, 01:06)HulkSpider03 : @Faramir geç oldu ama tebrik ederim çok iyi bir iş çıkarmışsın hikakeyi de görmek istiyorum. Bu arada bence de bitirelim ana hikaye ya da yine böyle bir kampanya açarız bu ödev dönemi geçince isterseniz.

Daha erken bir dönem ile ilgili bir senaryo olursa. Benim içinde fark etmez(amerikanın olmadığı)
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
(21-06-2020, 08:15)korkusalan :
(21-06-2020, 01:06)HulkSpider03 : @Faramir geç oldu ama tebrik ederim çok iyi bir iş çıkarmışsın hikakeyi de görmek istiyorum. Bu arada bence de bitirelim ana hikaye ya da yine böyle bir kampanya açarız bu ödev dönemi geçince isterseniz.

Daha erken bir dönem ile ilgili bir senaryo olursa. Benim içinde fark etmez(amerikanın olmadığı)

Amerika zaten yoktu ve oyun 1700'den başladı sen sonradan katıldığın için Amerika'ya denk gelmişsindir.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Eğer uygun olursam sonraki oyuna katılabilirim. Fakat biraz daha kolonizasyon üzerine gidecej bir oyun olsa iyi olur gibi. Daha önce portekizle oynamıştım. Güzel oluyor.
giphy.gif
Ara
(21-06-2020, 09:18)turkish lokum : Eğer uygun olursam sonraki oyuna katılabilirim. Fakat biraz daha kolonizasyon üzerine gidecej bir oyun olsa iyi olur gibi. Daha önce portekizle oynamıştım. Güzel oluyor.

İspanya düşünüyorum haftaya başlarız sanırım herkes içinde uygun olursa. Aslında Darth Mod'la filan da oynanabilir bu sefer ama emin değilim bakalım bir o zaman gelsin de ona göre karar veririz.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.