[MP] ANNO 1800 - Multiplayer: Aralık 2020
Eger katilacaklarin sayisi azaldiysa bugunu iptal edip pazar oynayalim katilim artar en azindan
Ara
(16-01-2021, 17:07)SoulForged : Eger katilacaklarin sayisi azaldiysa bugunu iptal edip pazar oynayalim katilim artar en azindan

Gelemeyecek olanlar cumartesi-pazar da olsa gelemeyeceklerini anladim ben sinavlarindan dolayi. Benim icin her takimda tek kisi olsa oynanmasj taraftariyim ben.
Ara
Yarin oynayalim bugun 8de ben de giremeyebilirim
Ara
peki başka bir öneri:
gelenlerle cmts günleri oynanacak başka bir seri başlatalım :P
Ara
(16-01-2021, 17:51)SoulForged : Yarin oynayalim bugun 8de ben de giremeyebilirim

High society takimin gelebilecek tek uyesi Soulun de musait olmamasiyla bugun planlanana ek oyun oturumu iptal edilmistir, yarin 20.00 de oynayacagiz
(16-01-2021, 17:56)diediebydie : peki başka bir öneri:
gelenlerle cmts günleri oynanacak başka bir seri başlatalım :P

Bu seriyi tamamlamadan baskasina baslanilmasi uygun olmayacagi gorusundeyim
[+] 3 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de ancak 20.30'da gelebilirdim bugün. Ertelenmesi isabet olmuş. Yarın görüşmek üzere.
Ara
@Onur34
@elefsar
@Craetus
@yafeshan
@cemal
@Fe_oxay
@diediebydie
@SoulForged
@raskol

bugun 20.00 de toplaniyoruz
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu kadar kalabalik anno oyunu olmus muydu simdiye kadar
Ara
Herkes geliyor mu?
Ara
Lobi kuruldu.
Ara
76561198264261483.png
[+] 2 üye Fe_oxay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu haftaki oyunda nufus artisinin yerine aktyapi yatirimlarina odaklandik. Diedie yeni dunyadaki kaynak uretimi ile daha eski dunyada ihtiyac bile olmayan kaynakları üretip stoklari doldurdu.
Halihazirda ilk 3 seviyedeki tum ihtiyaclar icin stoklar dolu, 4. Seviye ihtiyaclar kisa surede gelistirilecek duruma geldi.
Eski dunyada, cevre adalarda isci yerlesimi arttirildi ve her adanin madenleri aktif hale getirildi. Ana adanin engineer ve investor ihtiyaclarini karsilyacak hammaddeler hazirlandi. Sehre elektrik verildi, endustri bolgesine elektrik vermek icin calismalara baslandi.

Eski dünya donanmasi gecen haftaya gore 3 katina cikarildi, yeni dunya donanmasina da destek yollandi.

Bir sonraki hafta kisa surede investor seviyesi acilip ivedilikle nufus seviyeleri yukseltilecek. Ana adanin ihtiyaclari uretimini pozitifte tutup dengeli artis saglamanin cok onemli olduğu goruluyor.

2500 investore ne zaman ulasabililir emin degilim ama haftaya makul bir surede ulasilabilecegini dusunuyorum.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kurulus ayarlarindan adalarin fertilitysini yuksek ,adalari orta buyukluk ve haritayi da gorece olarak buyuk secmeyle beraber hemen hemen her adada hersey var. Bu da maalesef oyunculari savasmaya pek itmiyor. Tarlagaming oynadik suana kadar cogunlukla. Arkadaslarin fazla Anno deneyimi olmamasi acasindan daha player friendly bir multiplayer olduk ki belki de boylesi daha iyi olmustur. Sadece onumuzdeki oyunlardan daha fazla savas gormek umuduyla.

Denizlerde sadece sus niyetine dolasan donanmalardan bir kac resim atatim

unknown.png

unknown.png

Bu arada suana kadar istatislerimizi hazirlayan @Voidian a tesekkuru borc bilirim
Ara
@Onur34
@elefsar
@Craetus
@yafeshan
@cemal
@Fe_oxay
@diediebydie
@SoulForged
@raskol

Onumuzdeki pazar nobetci olmam sebebiyle, oyunu herkese uyarsa cumartesi 20.00 de kurmak istiyorum.
[+] 4 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Benim için uygun.
Ara
Şuan için bana uygun ama aksi bir durum olursa cuma günü haber veririm.
76561198264261483.png
Ara
bu cumartesi gelemeyeceğim malesef sizlere iyi oyunlar şimdiden
Ara
@Onur34
@elefsar
@Craetus
@yafeshan
@cemal
@Fe_oxay
@diediebydie
@SoulForged
@raskol

Bugun 20.00 de toplanalim.
Ara
lobi kuruldu
Ara
Oyunumuz az önce bitti. Kazanan @yafeshan'ı tebrik ediyorum. @cemal ile yaptığımız deniz savaşı da çok eğlenceliydi. @Fe_oxay da coopda oldukça yardımcı oldu o olmasa bu kadar ileri gidemezdik. Oyuna bir noktada katılan herkese ve kurucu @Sezar'a teşekkürler. Başka etkinliklerde görüşmek üzere.
[+] 4 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.