[MP] CK2 - Multiplayer: Haziran 2018
Tahmini ne zaman başlarız?Cuma günü olur ise benim için mükemmel olur ondan öncesine gelemeyeceğim de.
Ara
Cumadan önce başlamıycak zaten. Bir de bilgisayarımı yarın servise vericem bir problem yaşıyorum. Onu da çözmem gerekiyor mpyi kurabilmek için.
Ara
bende katılabilirmiyim ordu60 steam adım Hazarlar boş ise alabilirim

(05-06-2018, 01:30)ordu60 : bende katılabilirmiyim ordu60 steam adım Hazarlarların içinde bey alabilirim
Ara
Hazarları alamazsın muhtemelen. Öncelik olarak Hristiyanlar seçilecek.
Ara
700 lerde başlıyacak isek hristiyanlar çok birbirine yakın olmuyor mu :/
Ara
Single player oynamamak için aynı coğrafyada, co-op oynamamak için farklı imparatorluklarda seçiyoruz.
Sic Parvis Magna
Ara
Oyun saatlerinde bir sıkıntı yaşamazsam büyük ihtimal bende katılabilirim.
Ara
Bu gün bilgisayarımı servise bıraktım. Yarın durumu belli olacak sanırım. Duruma göre bir gün belirleyeceğim ya da alternatif çözümler üretiriz.
Ara
Multiplayer için dlc gerekiyormu?
Katılıyorum steam adım Cuma
Ara
Hostun dlclerini sen de kullanabiliyorsun.Dlcye sahip değilsen bile katılabilirsin yani oyuna.
Ara
“Oyunda her de jure imparatorluk başına sadece 1 oyuncu alınacaktır.“ Katılım sayısına bakacak olursak bu kuralda biraz esneklik olması güzel olmaz mı?Hepimiz katolik olacaksak tabi.
Ara
Bütün Katolik imparatorluklara birer oyuncu bulunursa ikinciler düşünülebilir.
Sic Parvis Magna
Ara
o zaman germen düklerinden biri olurum katılıyorum :D
Ara
Ben de katılmak isterim
Steam adım ycelik03
Not:Acemiyim :smiling: 
Ara
Bu gün ya da yarın bilgisayarımı alacağım sanırım. Oyun günlerini alınca söyliycem. Bu arada oyuncular beni steamden ekleyebilirler.

Steam: Justicar
Ara
Daha kolay eklemek isteyenler için Justicar'ın Steam Linkini paylaşayım
https://steamcommunity.com/profiles/76561198043520443/
Sic Parvis Magna
Ara
Steam linkim adı : ordu60 https://steamcommunity.com/profiles/76561198095470378/ katılıyorum full dlc
Ara
Dlclerin hepsi hostta mevcuttur. Vanilla oyuna sahip olmanız yeterlidir.
Sic Parvis Magna
Ara
@Justicar Bir gelişme var mı oyun günü için?
Ara
Bu gün yani Pazar günü saat 21.00'da hazır olun. 15 20 dk önce odayı kurarım. Oynanacak süre olarak 21.00 - 12 arası uygun ama sizden istek gelirse işimiz olmazsa 12'den sonrası içinde devam edebiliriz. Diğer oyun günleri diğer mp'lere göre ayarlayacağım. Hafta da üç gün olarak düşünüyorum.
[+] 2 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.