[MP] EU4 - Minor Multiplayer: Şubat 2019
Biz Saksonya olarak diğer oyunculara karşı olan barış politikamızın bizi koruyacağını sanmak gibi bir aptallığa düştük ve kendi kültürümüze ait olan tüm topraklarımızı kaybettik ve macaristana sürüldük, iflas ettik, ordumuz kalmadı ama buna rağmen de saksonyanın göçü burada son bulmayacktır ve göç etmeye devam edeceğiz artık bi daha asla geri dönemeyeceğimizi bildiğimiz yurdumuzun bizden çalınmasını unutmayacağız ama birincil önceliğimiz her daim hayatta kalmak ve sakson kültürünün devamını sağlamak olacak
Saygılarımla Saksonya Dükü İsocuk
[+] 3 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İsviçre'ye karşı Saksonya'nın yanında olduğumuzu söylemek isteriz. Çevresinde ki her devlete zarar verici bir politika uygulayan İsviçre bir darbe aldı ancak sonrasında uyguladığı davranışlar gösteriyorki bu darbe ders verici nitelikte olmamış. Saksonya'nın, Hollanda'nın, Prusya'nın, Kıbrıs'ın ve kendimizin haklı toprakları bu işgalci devletten geri alınacaktır.
Ara
İspanya hala kendi haksız davasına Hollanda, Prusya, Kıbrıs gibi devletleri dahil etmeye çalışması yetmezmiş gibi Saksonya'dan yardım dilenecek seviyeye de düşmüştür. Bu diplomasiden anlamaz, barbar, dilenci İberli kendisine dost olanlara korku düşman olanlara güven vermektedir.
Ara
Uygun ülke olması durumunda Multiplayer etkinliğine katılmak isterim, Steam : eraygfk
Ara
1740 Dünya Haritası

Oyuncu_Haritas_1740.png
Ara
Sınav yoğunluğu nedeniyle artık son 2 etkinlğe katılamayacağım. Beraber oynadığım herkese teşekkür etmek isterim, çok eğlenceli ve enteresan bir EU4 multiplayerdi. Ülkesi olmayan Gürcistanı seçip oyuna girebilir. Herkese iyi oyunlar dilerim.
Ara
Steam serverlarında sorun var şuan umarım mpye engel olmaz.
Ara
(06-04-2019, 10:02)cabrow : Uygun ülke olması durumunda Multiplayer etkinliğine katılmak isterim, Steam : eraygfk

Gürcistan'a geçebilirsin.
Ara
Oda kuruldu, şifre: st
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
Boş ülke varsa geçebilirim.
Ara
https://steamcommunity.com/profiles/76561198269038786/ BOŞ ÜLKEYE GEÇERİM
Ara
rehost atıyoruz
Ara
7FlKY.png

Antep Cumhuriyeti ölümsüzdür.
[+] 1 üye Ecdad Computer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben bu gün oyun olduğunu unutmuşum la xd
Ben onlarla barış yaptığımda... Onlar olmayacak!
Ara
2. rehost
Ara
Gidip uyumayı düşünüyordum ama madem rehost geleyim bari
Ben onlarla barış yaptığımda... Onlar olmayacak!
Ara
Rip Antep Cumhuriyeti 1633-1755
Ara
İlk tecrübemizde antepe son dokunuşu yapmak nasip oldu. Ama ilerleyen yillarda aynı kader bizi de bekliyor, geçmişte Gürcistan için çok yanlış seçimler yapılmış. Yaban ellerde başka dinlerin topraklarında sıkışmış Gürcistan.
Ara
Antep'in anısına...

7MtRI.png

7MFNf.png

7MZAS.jpg
[+] 6 üye Ecdad Computer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.