Anket Başlığı: Multiplayer kaç gün olsun?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
3 gün 20:00-24:00 arası

7 77.78%
4 gün 21:00-24:00 arası

2 22.22%
Katılımcı sayısı: 9 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] EU4 - Multiplayer : Mart 2017
Akbaba gibi bakıyorum şu an mp ye boş zaman ayarlarsam konacam. Şimdilik size iyi eğlenceler :D
Ara
@Aytaç her zaman bekleriz.
Kuruldu
Oda ismi:Strategyturk
Şifre:st
[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
katılıyorum
Ara
tam son anda başvuru kabul ediyor musunuz her türlü devletle oynayabilirim 700+ saat
Ara
2100 Saat

Sweden
Lübeck
Ara
(13-03-2017, 20:07)CooLCoaL : tam son anda başvuru kabul ediyor musunuz her türlü devletle oynayabilirim 700+ saat

Keşke lobiye gelip öyle katılıyorum yazsaydın.Şu an başladık hatta ben düştüm.Rehostta katılabilirsiniz.Steam den eklerseniz davet atarım.Steam i iberkay15 yazıp ekleyebilirsiniz.
Ara
herhangi bir problem olur baştan başlarsanız steam sbugra1153 (CieL olarak görünebilir)

(13-03-2017, 20:16)iberkay15 mi emin misin sonuç çıkmıyor :
(13-03-2017, 20:07)CooLCoaL : tam son anda başvuru kabul ediyor musunuz her türlü devletle oynayabilirim 700+ saat

Keşke lobiye gelip öyle katılıyorum yazsaydın.Şu an başladık hatta ben düştüm.Rehostta katılabilirsiniz.Steam den eklerseniz davet atarım.Steam i iberkay15 yazıp ekleyebilirsiniz.
Ara
iberkay sadece 15'i yok sanırım

ppsinde ayı resmi olan
Sic Parvis Magna
Ara
Steam de aratınca 15 le gözüküyor olması lazım.Evet ayı resmi olan :).

Rehost.Çabuk doluşalım.
Oda ismi: Strategyturk
Şifre :st
Ara
İnternetteki teknik sebeplerim yüzünden (altyapı vb.) multiden ayrılıyorum. İnternetim düzelince aranıza katılmayı heyecanla bekliyorum.

İyi eğlenceler.
Geri Döndüm (Sayılır)
Ara
re-Rehost
Oda ismi:Strategyturk
Şifre : st
Ara
17 kişi başladik 8 kişi mi bitirdik. valla helal olsun. baya katılımcısınız..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Geçmiş olsun. Nedir bu EUIV Mplerinin çektiği ya?
Sic Parvis Magna
Ara
Ly1Z0b.jpg

5gMLzl.jpg

JanqBj.jpg

QaZvGG.jpg

aL2dAB.jpg

Ly1Z6z.jpg

gqZ2Gb.jpg

7qM7Lr.jpg
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bu hızlıresimdeki sorun halen devam ediyor galiba. resimler görünmüyor.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
10 kişi bitirdik.Arada girip çıkanlarla 25 kişi vardı herhalde toplam katılımcı.Resimler birazdan gelir.Bakın arkadaşlar kimse burada siz bir savaş kaybettiniz diye size laf etmeyecek, ben Pers'i saldım bakın bağımsızlık savaşını kaybettim.Toprak da verdim ama kimse bir şey demedi.Ben de ragequit mi atsaydım.

Bir kere orada oynayan 20 kişi varken bir savaşta bir ordu kaybettim diye kimseye bir şey demeden ragequit atmak oradaki 20 kişiye de saygısızlıktır.Bu arkadaşların ismini vermeyeceğim burada, onlar gayet iyi kendilerini biliyorlar, yalnız ismimiz verilmedi diye bir daha gelmeye kalkmasınlar alınmayacaklardır.'Sizinle alakası yok, kendime sinirlendim çıktım'.Böyle bir olay yok arkadaşlar, herkese söylersiniz hiç değilse ben çıkacağım diye size niye çıktığınızı sorunca bunları demeniz bir anlam ifade etmiyor, her şeyden önce yaptığınız ayıp.

Bunun dışında sürekli laglayan arkadaşa özelden rencide olmasın diye 'internetini düzeltemezsen çıkabilir misin?' yazdığım cevap olarak da 'Çaktırma abi, film izliyorum altta' diyen arkadaşa hiçbir şey söylemeyeceğim.

Bu oyunda en çok büyüyen değil her duruma rağmen devam eden arkadaşlar en çok takdiri alıyor bilginize.

Oyun Çarşamba 21:00' da devam edecektir.Kalan arkadaşlarla devam ederiz umarım da güzel bir oyun olur.Az ve öz kişiyle oynamak daha mantıklı galiba.

Son olarak @Alucard konuya katıldığını yazar mısın.
[+] 3 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yine mi Mp krizi.  :neutral:
Sic Parvis Magna
Ara
Devam edenlerle ilgili bir sıkıntı yok sıkıntı gidenler ile ilgili . Her mpde amacımız 1821 i görmek ve dengeli bir oyun sürdürebilmek ama nr yazık ki Türk oyuncu topluluğunun tamamı kayser olduğu için yenilince sebepsiz Rage quit yapıyor. Ülkesi istemeden de olsa fiilen yıkılan kişiye zaten uygun ülke vermeye çalışıyoruz . Buna rağmen yapılan bu hareket gm nin canını sıktı haliyle
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Aslında bu beklenen ve her mp de olan bir şey @altnkurt.20 kişi başlansa da ilk gün bayağı bir kıyım oluyor 10 kişilere kadar düşürüyoruz.Dün 10 kişiyiz dediğimde host ve Moskova oyuncusu yoktu yani devam eden 12 kişi var yaklaşık olarak, haritada da zaten 12-13 tane oynanabilecek durumda ülke var.Yani krizsiz şekilde devam edebiliriz.

Dün ben biraz sinirlendim, host un acil işi çıkmıştı ben save i alıp hostlayacaktım ki 2 arkadaş kafasına göre çıktı o sıra.Ben asya da olduğum için göremiyordum meğerse savaş kaybediyorlarmış bundan kafalarına göre çıkmışlar.Bir de ilk rehost ta yıl 1450 ydi, yeni 1-2 arkadaş gelmişti baştan başlama teklifi yaptılar kabul görmedi, buna umut bağlayıp Malacca yı çökerten ilk oyuncumuz da bunu duyunca 'Malacca'yı isteyen alsın' diyip save i yüklenirken rage attı.Bunların üstüne bir de şu laglama muhabbetinde film izliyorum ama çaktırma yapan elemanla konuşunca, benim kafam attı ondan biraz öyle yazdım aslında :D.Pek bir sorun yok çarşamba devam edeceğiz.
Ara
eger cuma cumartesi pazar aksamlari olusa Oyunu kisiztirmak icin bostaki devletlerden birini alabilirim.

Irkin, Dinin ne olursa olsun kardesim, Ne mutlu Turkum diyen herkes TURKtur. aksini soyleyenin kaynanasina atlayayim.

ordu-turkey-2.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.