RYO: Cyberpunk 2077
Bu konu hakkındaki şahsi düşüncem,
Birinin,benim dini inançlarımla,fikirlerimle gözümün önünde alay etmesi hoşuma gitmez.
10 saniyelik empati sonrasında saygı görmek istiyorsam saygı göstermem gerektiğini düşünüyor bu sebeble bu yapılanı doğru bulmuyorum.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
[+] 2 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunun durumu korkunç seviyede. Çıkış öncesi(özellikle bu sene içinde) söylenen yalanlar No Man's Sky ile yarışır.

hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dikkatim korkunç seviyede. İkinci kere izleyene kadar nerde sorun olduğunu anlayamadım.
[+] 2 üye Athule nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-12-2020, 21:36)Ayro : Oyunun durumu korkunç seviyede. Çıkış öncesi(özellikle bu sene içinde) söylenen yalanlar No Man's Sky ile yarışır.

Hahaha. Millet GTA V ile karşılaştırınca kızıyorlardı fanboylar. GTA Vice City bile bir çok konuda bundan daha iyi durumda.
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-12-2020, 22:36)Athule : Dikkatim korkunç seviyede. İkinci kere izleyene kadar nerde sorun olduğunu anlayamadım.

Hâlâ anlamadım desem.
IbnE9P2.gif
Ara
(12-12-2020, 23:40)Attila the Hun :
(12-12-2020, 22:36)Athule : Dikkatim korkunç seviyede. İkinci kere izleyene kadar nerde sorun olduğunu anlayamadım.

Hâlâ anlamadım desem.

Arabaların yapay zekası çok iyi değil ona takılmış millet. Açıkcası hype'layanları da aşırı gömenleri de anlamıyorum. Oyunu uzun zamandır takip ediyorum ve beklediğim gibide çıktı keyif alarak oynuyorum. Buglarda çözülmeyecek şey değil witcher 3 gibi geliştirmeye devam ederler dlc'ler gelirken daha da iyi olur. Oyunun çoğu sıkıntısının sebebi hem eski nesle hemde yenisine çıkması ama eskisine optimize edecek kadar tecrübesi ve zamanı yok cdprojectin. Başlarını aşan işe kalkıştılar yani. Ana ps4'den kaldırsınlar oyunu yeni nesle abansınlar kolayca düzeltilir çoğu şey.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(12-12-2020, 23:40)Attila the Hun : Hâlâ anlamadım desem.

Oyunda karakter önüne bakıp arkasına baktığında başka araçlar spawnlanıyor, tekrar önüne dönüp yeniden ardına baktığında saliseler içerisinde başka araçlar spawn oluyor. Bugün oynarken ben de fark etmiştim.
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Videoda oyuncu arkasını her döndüğünde arabalara daha dikkatli bakın.
hby6qc.gif
Ara
Kamerayı öne arkaya çevirince bazı(?) araçların değiştiğine dikkat edemedin mi @Attila the Hun?
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Orada bug olmuş heralde hiç başıma gelmedi oynarken. Asıl insanın canını sıkan olay polisin 2 adım ötede yoktan varolması arabalar felan boş iş. Polislerin eline düşersen sağda solda ışınlanıyorlar.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Zar zor fark ettim. Siz demeseniz muhtemelen etrafa bakmaya devam edecektim sorun nerede diye bakmak için.
IbnE9P2.gif
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2 gündür oynuyorum ama neredeyse hiç bugla karşılaşmadığım gerçeği. Tabi 3 durum hariç. 1) oyun her açtığımda yeniden ingilizce oluyor. 2) polislerin anlamsız spawn mantığı ve kolay kaçılabilmesi. 3) nadirende olsa yz araçlar aniden ileri hareket ediyor. Venim karşılaştıklarım aadece bunlar. Onun dışında oyun gayet iyi.
[+] 1 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunda bu kadar çok görsel bug olacağını düşünmemiştim. Oyun buglı dediklerinde herhalde 3-5 buglı sahne görürüm güler geçeriz diyordum ama gerçekten ciddi seviyede görsel bug var ve bazıları dramatik sahnelerin atmosferini bozuyor. Onun dışında yapayzeka tırt, trafikte kaos var. Bir ara oyunu bırakıp düzelince tekrar mı başlasam diye düşünmedim değil. Ama genele bakacak olursam oyunu beğendim. Görseller çok iyi, hikayeler ve görevler CDPR klasiği oyun erken erişimden çıkınca klasik olarak oyun dünyasındaki yerini alacaktır. Optimizasyon beklediğimden iyi bu arada. Ultrada ekran kartı fan sesi duymuyorum neredeyse. Önerilenlerde rx590 vardı oyunu tamamen onun üzerinden geliştirip diğerlerine optimize etmişler galiba.
Ara
(13-12-2020, 01:18)birisi43 : 2 gündür oynuyorum ama neredeyse hiç bugla karşılaşmadığım gerçeği. Tabi 3 durum hariç. 1) oyun her açtığımda yeniden ingilizce oluyor. 2) polislerin anlamsız spawn mantığı ve kolay kaçılabilmesi. 3) nadirende olsa yz araçlar aniden ileri hareket ediyor. Venim karşılaştıklarım aadece bunlar. Onun dışında oyun gayet iyi.

Sistemi zorlayanlarda artıyor buglar. Youtube'dan bakıyorum millet bug içinde yüzüyor geforce nowda olmadı çoğu bende. Optimizasyonu yapılsın seneye düzeltirler. 2021'e anca arık bu kadar ertelemeye rağmen sorunlu çıktı ilk dlc düşerken düzelmiş olur çoğu şey
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
CDprojectRed: 2 sene önceki demodaki grafikleri downgrade etmedim yükselttim
Me: Peki neye mal oldu ?
CdPr: Ps4'e
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arkadaşlar 2077'deyiz, tehlikeli bir durumda herkes moleküllerine ayrışıp güvenli bir yerde yeniden birleşiyor. Normal bunlar.

76561198034761601.png
[+] 3 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İnternette şöyle bir şey gördüm cpu kullanımını artırıp fps yükseltiyormuş. Eğer gerçekse ve düzeltmesi bu kadar kolaysa yakında optimizasyon sorunu çözülebilir.

Ara
zxc.jpg

Yanlış olanı seçip yarım saat önceki kayıtı yüklemek zorunda kalmam.
[+] 6 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Orada Angel'ın erkek olduğu bariz bence. Skye çok daha feminen bir isim. Bir erkek bir kadın koyulacağını düşünürsek Angel direkt erkek oluyor.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.