Hanedan Oyunu: Habsburg Hanedanı Etkinliği
Şimdi sıra sende @Enesrar. Senden sonra @FokluGeneral ‘de sanırım
Ara
(12-04-2020, 12:40)semihuygur : Şimdi sıra sende @Enesrar. Senden sonra @FokluGeneral ‘de sanırım
Reyis @FokluGeneral almıştır saveyi o oynasın ondan sonra bana atsın
Ara
Aranızda anlaşın o zaman :)
Ara
@FokluGeneral sen bitirince ben alırım saveyi
[+] 1 üye Enesrar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Pardon, şimdi okuyabildim yeni bölümü. Saveyi birazdan oynamaya başlayacağım. Birazcık hikayeli bir biçimde bir bölüm yazmayı planlıyorum bu sebepten dolayı hikayeyi burada yazmam Salı ya da çarşambayı bulabilir. Bu arada bir sorum olacak, görüntü almak için bana tavsiye edeceğiniz bir program var mı? Yoksa F12 tuşu işimi görür mü?
Ara
(12-04-2020, 20:22)FokluGeneral : Pardon, şimdi okuyabildim yeni bölümü. Saveyi birazdan oynamaya başlayacağım. Birazcık hikayeli bir biçimde bir bölüm yazmayı planlıyorum bu sebepten dolayı hikayeyi burada yazmam Salı ya da çarşambayı bulabilir. Bu arada bir sorum olacak, görüntü almak için bana tavsiye edeceğiniz bir program var mı? Yoksa F12 tuşu işimi görür mü?

F12 yeterli olacaktır diye düşünüyorum... Başka program kullanan varsa önerebilir tabi ama.
Ara
(12-04-2020, 21:50)argoargoo :
(12-04-2020, 20:22)FokluGeneral : Pardon, şimdi okuyabildim yeni bölümü. Saveyi birazdan oynamaya başlayacağım. Birazcık hikayeli bir biçimde bir bölüm yazmayı planlıyorum bu sebepten dolayı hikayeyi burada yazmam Salı ya da çarşambayı bulabilir. Bu arada bir sorum olacak, görüntü almak için bana tavsiye edeceğiniz bir program var mı? Yoksa F12 tuşu işimi görür mü?

F12 yeterli olacaktır diye düşünüyorum... Başka program kullanan varsa önerebilir tabi ama.
Ss alıp kırpabilirsin
Ara
(12-04-2020, 20:22)FokluGeneral : Bu arada bir sorum olacak, görüntü almak için bana tavsiye edeceğiniz bir program var mı? Yoksa F12 tuşu işimi görür mü?

Windows 10 kullanıyorsan hiçbir programa gerek kalmadan Windows tuşu + PrintScreen'e basarak ekran görüntüsü alabilirsin.
WhaW8Am.gif
Ara
Az önce 1,5 saat gibi bir sürede ilk 4 yılımı oynadım.(Yavaş oynamayı seven biriyim). Ancak bu dört yılda o kadar çok olay oldu ki... Dini Ligler kuruldu, bir yıl arayla iki farklı varisim doğdu, Fransayı ağır bir yenilgiye uğrattım vb. bir çok olay... Hikayeyi burada birden fazla parta bölmek zorunda kalabilirim zira sadece bu dört yıl içerisinde 20'ye yakın ekran görüntüsü aldım.
[+] 1 üye FokluGeneral nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-04-2020, 00:15)FokluGeneral : Az önce 1,5 saat gibi bir sürede ilk 4 yılımı oynadım.(Yavaş oynamayı seven biriyim). Ancak bu dört yılda o kadar çok olay oldu ki... Dini Ligler kuruldu, bir yıl arayla iki farklı varisim doğdu, Fransayı ağır bir yenilgiye uğrattım vb. bir çok olay... Hikayeyi burada birden fazla parta bölmek zorunda kalabilirim zira sadece bu dört yıl içerisinde 20'ye yakın ekran görüntüsü aldım.
İşte hanedan oyunu buuu.... Beklemedeyiz...
Ara
Oyunum 1582 yılında bitti ancak bu 17 yılda sanki çok daha uzun oynamışım hissi veren oldukça fazla olay yaşadım. Bu olay fazlalığından dolayı 100 civarı görüntü elimde birikti. Hikayeyi iki parçayı bölüp koyacağım. İlk bölüm bu akşam diğer bölüm ise büyük ihtimal yarın paylaşılmış olur.
[+] 3 üye FokluGeneral nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-04-2020, 18:27)FokluGeneral : Oyunum 1582 yılında bitti ancak bu 17 yılda sanki çok daha uzun oynamışım hissi veren oldukça fazla olay yaşadım. Bu olay fazlalığından dolayı 100 civarı görüntü elimde birikti. Hikayeyi iki parçayı bölüp koyacağım. İlk bölüm bu akşam diğer bölüm ise büyük ihtimal yarın paylaşılmış olur.

ben de çok keyif almıştım oynarken ve yazarken. güzel bir etkinlikmiş bu :)
[+] 1 üye semihuygur nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-04-2020, 18:59)semihuygur :
(13-04-2020, 18:27)FokluGeneral : Oyunum 1582 yılında bitti ancak bu 17 yılda sanki çok daha uzun oynamışım hissi veren oldukça fazla olay yaşadım. Bu olay fazlalığından dolayı 100 civarı görüntü elimde birikti. Hikayeyi iki parçayı bölüp koyacağım. İlk bölüm bu akşam diğer bölüm ise büyük ihtimal yarın paylaşılmış olur.

Elinize, emeğinize sağlık, takip etmesi bile keyifli. Heyecanla bekliyorum... :)
Ara
(13-04-2020, 20:51)argoargoo :
(13-04-2020, 18:59)semihuygur :

Elinize, emeğinize sağlık, takip etmesi bile keyifli. Heyecanla bekliyorum... :)
Bende heyecanla bekliyorum ve imparatorumuz erken göçmüş üzgünüm
Ara
İmparator V. "Genç" Friedrich von Habsburg (1565-1572)

Bayağı uğraşarak güzel bir hikaye yaratmaya çalıştım. Uzun oldu farkındayım ancak zaten asıl amacımız RP olduğu için beğeneceğinizi düşünüyorum. Naiplik döneminin hikayesini daha sonra ayrı olarak yayınlayacağım o yüzden şimdilik saveyi paylaşmıyorum. Yalnız 4 yıl sonra EU4 hikayesi yazmak bayağı keyifli geldi bana
[+] 9 üye FokluGeneral nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-04-2020, 23:35)FokluGeneral :

Bayağı uğraşarak güzel bir hikaye yaratmaya çalıştım. Uzun oldu farkındayım ancak zaten asıl amacımız RP olduğu için beğeneceğinizi düşünüyorum. Naiplik döneminin hikayesini daha sonra ayrı olarak yayınlayacağım o yüzden şimdilik saveyi paylaşmıyorum. Yalnız 4 yıl sonra EU4 hikayesi yazmak bayağı keyifli geldi bana
Genç yaşta aramızdan ayrılan imparatorumuz seni asla unutmayacağız.
Ara
FokluGeneral :Tahta çıkışımdan bir hafta sonra İngiltere'nin Lancaster Hanedanı'ndan benim gibi genç olan Mary ile evlendim. Eşimi çok seviyorum.

Demek eşini çok seviyorsun. :) Ne zaman tanıştın kaynaştın ne çabuk oldu bu iş. Bunu okurken sandalyeden düştüm. :) bu çok iyi olmuş eline sağlık. Akşam akşam hiç gülesim yoktu.
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
[+] 2 üye Türk Şad nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-04-2020, 00:11)Böri Şad :
FokluGeneral :Tahta çıkışımdan bir hafta sonra İngiltere'nin Lancaster Hanedanı'ndan benim gibi genç olan Mary ile evlendim. Eşimi çok seviyorum.

Demek eşini çok seviyorsun. :) Ne zaman tanıştın kaynaştın ne çabuk oldu bu iş. Bunu okurken sandalyeden düştüm. :) bu çok iyi olmuş eline sağlık. Akşam akşam hiç gülesim yoktu.

Var ya yazarken hiç düşünmemiştim bunu :D
Ara
ilk görüşte şimşek aşkı :) hikaye güzel. devam
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 1 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-04-2020, 00:04)Enesrar :
(13-04-2020, 23:35)FokluGeneral :

Genç yaşta aramızdan ayrılan imparatorumuz seni asla unutmayacağız.

Çok ciddi söylüyorum son zamanlarda okuduğum en heyecanlı hikaye, her anını yaşadım... Eline sağlık. Devamını cidden büyük heyecanla bekliyorum. Hanedan oyunlarının ilk akla gelen ismi olmalısın bence...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.