Hikaye: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 8. Bölüm - Tamamlandı.
Numidia_Faction_Symbol-Vanilla.png

Milqart'ın Çocukları

Bir Numidia Hikayesi

[+] 9 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gisgo sağlam adammış. Takipteyim :)
Ara
Siwada 230 kişi arasından tek başına 2200 kişi içinden 1 kişiyi öldürmüş olan koca yürekli yiğit adam saygılar
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Teşekkürler arkadaşlar. Rtw de generaller bayağı etkili. Savaşı bir anda çevirebiliyor. Ama öldüğünde de tüm ordunun moral düşüyor anında savaş kaybedebiliyorsun.
Ara
[+] 3 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eline saglik,Merco. Takipteyim. Ek soru olarak niye RTW2 degil de RTW1?
Ara
Öncelikle teşekkürler Sezar. Rome Total War ile biraz nostalji yapmak istedim açıkçası. R2TW den ziyade bunun daha çok ilgi çekeceğini düşünüyorum. Herkes Rome 2 oynamamıştır ama illaki RTW oynamıştır diye düşünüyorum.
Ara
Rtw mükemmel bir oyun. Seri de güzel gidiyor. Benim de canım Rtw çekti hatta. Gerçi sürekli canım çekiyor ama uzun süre devam edemiyorum. Oyunlar ne kadar güzel olsa da bir son kullanma tarihleri falan var herhalde.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 4 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çok sürprizli bir bölüm olmuş. Hikaye iyi gidiyor ama böyle giderse Numidia'nın sonu yakın gibi. Eline sağlık umarım geri dönüş planın vardır. :D
Ara
Valla daha çok sürpriz var. Açıkçası kafamda bir hikaye yok. Oyun nasıl şekillenirse o şekilde anlatacağım hikayeyi. Herhangi bir müdahale yapmayacağım. 6 bölümlük fotoğraf var elimde. Gerçekten zorlandığımı söylemeliyim.
Ara
[+] 3 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Baya güzel bölümler olmuş Merco cidden heyecanlı eline sağlık :D
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tabnit reis topu çizgiden çıkarmış ya :D eline sağlık kaliteli bir bölüm daha
Ara
Teşekkürler. Şu an tatildeyim. Önceden yazdım bu bölümleri. 1 tane kaldı taslakta. Bugün yarın onu da paylaşırım. Tabnit babamız kurtuba evimiz.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Elinize sağlık hocam. Çok güzel olmuş. Bana da bir ilham kaynağı oldu. Ilk hikayemi RTW de yapabilirim :)
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bekliyoruz. Eve döndüğümde bir Makedon oyunu açasım var benim de. Rome 2 de olabilir belki. Tam karar veremedim.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ardardına Rtw hikayesi okumak güzel oldu. Numidia oyuncular tarafından biraz üvey evlat vazifesi gören bir devlet. Çoğu kişi Afrikada bir devlet yönetmek isteyince Kartaca veya Mısır'ı seçiyor, Numidia ise akıllara gelmiuordu. Hikayeyi böyle bir devlet üzerine yazmanız çok hoşuma gitti.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.