Imperator: Rome Türkçe Yama - Ana Konu
#41
(22-07-2019, 19:59)kampi123 : yeni sürüm ne zaman gelir?

Çeviri çalışmalarımız sürüyor. Hemen her gün ilerleme kaydettiğimizi söyleyebilirim. Tam bir tarih veremesek de en kısa zamanda çıkartacağız.
Ara
Cevapla
#42
yeni sürümünü beklemedeyiz
Ara
Cevapla
#43
Şimdi oyunu deneyebilirim, yani europa universallis harici diğer grand strategy oyunları gerçekten ilgimi çekse de oynayasım gelmiyordu. Bu durumda belki biraz bakabilirim haritaya vs.
Ara
Cevapla
#44
Versiyon 1.3.0 için türkçe yama ne zaman gelir ?
Ara
Cevapla
#45
Hazır olduğunda çıkar. Bu tarz işlerde tarih vermek pek mümkün değil - keza yapılan iş "1 kişinin kasıp 2-3 günde halledebileceği" bir iş değil.
Cevapla
#46
merhaba 1.2.0 cicero sürümünü indirdim ancak yama denilen gibi mod dosyasına yüklememe rağmen ve seçmeme rağmen ingilizce olmuyor.
birçok kez denedim
Ara
Cevapla
#47
Oyunun 1.3 sürümü çıktı çünkü. Yama 1.2 sürümü için. Yenisi henüz çıkmadı.
The supreme art of war is to subdue the enemy without fighting.
Ara
Cevapla
#48
Elinize sağlık, oyunu sevmeyip oynamasam da Türkçe Oyun adına önemli bir adım.
Ara
Cevapla
#49
Ufak bir bilgilendirme:

Imperator'un 1.3 sürümünden bu yana lokalizasyon modları çalışmıyor. Şu anda açık betada yer alan 1.3.2 yamasında bu sorunun çözüldüğü belirtilmiş. Yamanın Steam Atölyesinde bir kullanıcı ayarlara gelip başka bir dile geçip ardından görünür olan Türkçe'ye geçerek modu çalıştırabildiğinden bahsetmiş, ancak bu eylemi yapmak oyundaki tüm lokalizasyon satırlarını yenilemiyor ve bu şekilde girdiğinizde birçok kısım İngilizce görünmeye devam ediyor.

Genel kanı "modun güncellenmesi lazım" şeklinde olsa da bu durumun modun henüz 1.3'e güncellenmemiş olmasıyla hiçbir ilişkisi yok. 1.3 versiyonu bugün çıkmış olsa onda da aynı sorun yaşanacaktı. Son olarak ayarlardan başka dile geçip geri dönerek yamayı aktifleştirmenin gerçek anlamda yamayı aktifleştirmediğini, bu zamana kadar yamanın çalışmamasına sebep olan sorunların hiçbirinin yamadan kaynaklanmadığını belirtmek isterim.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 3 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.