Kulüp: Strategyturk Tarih Kulübü
st-tarih.png
STRATEGYTURK TARİH KULÜBÜ
Dünü bilmeyen bugünü anlayamaz.

Strategyturk Tarih Kulübü'nün amacı forum üyelerinin tarihe olan ilgisini arttırmak, tarih ile ilgili konularda çeşitli sohbet konuları belirlemek,
açılan konular vesilesiyle forum üyelerini gerek Türk gerekse farklı zaman aralıklarındaki farklı uygarlıkların tarihinde yolculuğa çıkartmaktır.

TARİH KULÜBÜNÜN PROGRAMI
Kulüp üyelerinin birlikte katılım gösterdiği konu dizileri.
Tarih Forum'u geliştirmek ve güçlendirmek.
Aylık tematik tarih sohbet konuları

tarih-ayrac.png

TARİH KULÜBÜNE KATILIM
Tarih Kulübüne katılmak için Kulüp Üyelikleri arayüzünden Tarih Kulübüne katılım başvurusu göndermelisiniz.
Tarihe ilgi duyan herkes Tarih Kulübüne katılabilir, kulüp üyelerinden kulüp aktivitelerine katılım sergilemesi beklenir.
Tarih Kulübünün 108 üyesi bulunmaktadır.

tarih-ayrac.png

TARİH SOHBETLERİ
Tarih Sohbetleri konu dizisinde aylık olarak çeşitli temalarda tarih sohbetleri düzenliyoruz.

tarih-ayrac.png

KAYIP HALKLAR
Kayıp Halklar konu dizisinde tarihin tozlu sayfaları arasına karışmış halkların hikayeleri konu alınıyor.

tarih-ayrac.png

KAYIP ŞEHİRLER
Kayıp Şehirler konu dizisinde günümüzde sadece kalıntılarına ulaşabildiğimiz şehirlerin hikayeleri konu alınıyor.

Katılmak istiyorum.
Ara
Katılmak istiyorum.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılmak isterim
Ara
Katılmak istiyorum
Ara
Başvuranları ekledim, Tarih Kulübüne hoş geldiniz. Önümüzdeki günlerde bir Tarih Kulübü Programı oluşturacağız, bu programda belirlenmiş tematik maddelerde tarih sohbetlerimiz, çeşitli alanlarda konu dizilerimiz olacak.
Ben de dahil olmak isterim.
Ara
Bazilari sasirabilir ama bayaa tarih meraklisiyimdir. Ozellikle bize ogretilmesi gerekli gorulmeyen kisimlariyla.
Takilalim biraz burada.
Ara
Ekledim, tarih meraklılarını kulübe bekliyoruz. İlk tarih sohbeti konumuz bu hafta açılacak. Konuda çeşitli sohbet maddeleri belirleyeceğiz o temada konuşulabilecek fikir belirtilebilecek hususlara derinlik katan. Kulüp üyelerinden ilk tarih sohbet konusunun teması için öneriler bekliyorum.
Bence tüm oyun sektörünün ekmeğini yiye yiye bitiremediği 2. Dünya Savaşı olabilir. Biraz da biz yiyelim. Ya da az bilinen bir konu seçip klüp üyelerini araştırmaya ve yeni şeyler öğrenmeye de yönlendirebiliriz.
Ara
Dikkat çekmek için tarihteki ilginç bir olay yada devleti belirleyip hepimiz farklı kaynaklardan okuyup kopyala yapıştır komutlarını kullanmadan fikirlerimizi beyan edebiliriz. İlgi çekici olacaktır.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
bende katılıyorum tarih nerde biz orda
Ara
Ekledim, katılımcılara yetişemiyoruz.

Tarih Sohbetlerinde benim önerim 1 tema ve o temada üzerinde konuşulabilecek 5 madde belirlemek.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Katılıyorum. Tarihi mevzuat nerede ben orada.
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
Ara
ittihad ve terakki alman hayranı değildi.
[+] 3 üye Kaiser-i Rum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılmak istiyorum.
Ara
Ekledim.
Katılmak istiyorum
Ara
(14-02-2018, 18:15)Duman : Ekledim, katılımcılara yetişemiyoruz.

Tarih Sohbetlerinde benim önerim 1 tema ve o temada üzerinde konuşulabilecek 5 madde belirlemek.

Viktorya Dönemi Avrupa Savaşları
  • 1853 - Kırım Savaşı
  • 1866 - Avusturya-Prusya Savaşı
  • 1866 - Avusturya-İtalya Savaşı
  • 1870 - Prusya-Fransa Savaşı
  • 1877-78 - Osmanlı-Rus Savaşı
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.