[MP] ANNO 1800 - Multiplayer: Aralık 2020
1anno-100-thumbnail-750x422_mobile_297543.png

MP zamani: 02/01/2020 20.00

Forumdan birçok kişi indirimde Anno 1800 u aldığı için mp için yeterli sayıya ulaşabileceğimizi düşündüm. Planım 4 kişi ölürsak belki 2 vs 2 ( biri asıl biri co-op şekilde) veya 4 ayrı oyuncu şeklinde olabilir. Tabii ki ne kadar fazla oyuncu o kadar iyi. 6 kişi ölürsak 2 vs 2 vs 2 şeklinde de olabilir. Ben bu hafta Cuma - Cumartesi müsaitim. Farklı önerilere açığığım. Bende dahil olmak üzere çoğu kimse de Season pass lar olmadığı için etkinlik base game ile oynanacaktır.
 Katilimcilar
[+] 4 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
0 tecrübe ile katılıyorum.
Mp'de öğrenilen oyunlar +1
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
katılmak isterim ama wow bataklığına düştüm. denk getirebilirsem inşallah
[+] 1 üye diediebydie nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
katiliyorum
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Epicte aktivasyon sıkıntısı oldu halledebilirsem gelirim. Katılıyorum
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Herkese uygunsa Cumartesi, 20.00 de toplanalim diyorum. Su anda 6 katilimci gibi duruyor bu durumda biri co-op olmak uzere 2vs2vs2 yapmak uygun olur dusuncesindeyim.
Eger 1 kisi gelmezse yafeshan gecen oyunlardan nispeten daha iyi oynadigi icin kendisinin de itirazi olmazsa onu tek birakip 5 kisi uzerinden de oynanabilir. Katilimci sayisi artar veya azalir bu planlar degisecektir.

Aylar once yapilan mp de victory conditionlari kisa tutulup yafes 2.5 saatten kazanmisti diye hatirliyorum. O yuzden bu sefer birkac tane daha kosul ekleriz hemen bitmemesi icin.
[+] 3 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cumartesi 20:00 bana uyar.
Ara
Hala açıksa ben de katılmak istiyorum, büyük olasılıkla 0 tecrübe ile oynayacağım ben de.
76561198264261483.png
Ara
(31-12-2020, 18:27)Fe_oxay : Hala açıksa ben de katılmak istiyorum, büyük olasılıkla 0 tecrübe ile oynayacağım ben de.

Hala acık, bu cumartesi saat 20.00 gibi toplanırız inşallah. Ubisoft  linkini bırakırsan eklerim. Benim kullanici adim "J.Sezar" herkes eklesin katilmak isteyen
Ara
muhtemelen etkinliğe katılamam
ama sizlere iyi eğlenceler.
Ara
Görsel

Kimsenin itirazi olmazsa kazanma kosullari

1)Toplam nufus 25.000
2)Toplam yatirimci 2500
3)Toplam servet 250k

Uc kosulu da ilk kez saglayan taraf kazanir

Takimlar
1)@Sezar- @elefsar
2)@Onur34-@Fe_oxay
3)@Craetus-@cemal
4)@yafeshan

Itirazi olan varsa yazsin lutfen.
[+] 5 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de katılmak isterim fakat bu hafta sehir disindayim haftaya olan etkinliklere katilmak isterim
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Activasyon olayını hallettim. Oyunu geforce now üzerinden açıyorum internet sıkıntı olursa oynayamam. Benim takıma yafesi alırsınız. Yarın bakalım
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-01-2021, 20:07)SoulForged : Ben de katılmak isterim fakat bu hafta sehir disindayim haftaya olan etkinliklere katilmak isterim

Tabii ki de. Gecen sefer beraber oynayısımızdan cok keyif almıstım. Seni tekrar multiplayerde gormek isteriz.
Ara
Tahmini kaç gibi biter ?
76561198264261483.png
Ara
Bayadir oynamiyoruz multi bu arada ek paket durumlari nasil ben sezon 1 ve 2 yi aldim oyuna baya guzel icerikler ekliyor bu arada oyun co op da guzel uzun sureli oynarim derseniz oynarim en az 20-30 saatlik multi olcak sekilde bir ay gibi mesela
Ara
Ek paketlerle beraber coop oynamak mecburilesiyor. Insan ustu beceri lazim herseye yetisebilmek icin.
Ek paketlerde 3 yepyeni harita ekleniyor, toplamda 5 farkli harita, herbirinde ayri duzen kurup birbiri arasinda alışveriş ayarlamak, bu arada da adakari korumak kaynak kapmak vs, bas ağrısından öldürür.

Ek paketlerle mp olursa kesinlikle tek oynayamam bunu.

Oyunun yalin halinde zar zor yetisiyorum.

Tavsiyem coop oynucak arkadaslar ayni haritada iki ayri sehir kurmaya kasmasin. Biri tek buyuk sehir kurarken digeri o sehre kaynak uretecek adalari ayarlasin.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-01-2021, 01:09)Fe_oxay : Tahmini kaç gibi biter ?
11.30 gibi en gec
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.