[MP] EU4 - Multiplayer : Kasım 2015
#81
12-13 toprak kaybettim İngiltere ile olan savaşta ki o antlaşma hafifletilmiş veya empatiyle yapılmış bir antlaşma değildi. Oyunun başında uzunca bir süre -zevkine- işgal edildim. Livonya eyaletine kadar 1k 1k asker gönderip işgal ettiler, bir bakıma full occupation'u yaşadık zamanında. Bu esnada özel mesajla " ileride bize tehdit oluşturabileceğiniz için ağır bir antlaşma imzalayacağız " diye bir bildiri de aldım düşmandan sen düşün.

Ancak İngiltere'nin bilmediği şey benim vassalım Novgorod'un 1 toprağı hariç diğer tüm toprakları antlaşma gereği Moskova'ya çoktan bıraktığımdı. Rus kültürünü komple haklı sahibi Rus devletine iade ettim, karşılığında Rus kültürü olmayan baltıktaki yerleri aldım antlaşmayla. Ancak o beni zayıflatacağını düşünerek barış antlaşmasına Novgorod'un serbest bıraktırılmasını da ekledi. Yine de Danimarka'yı kaybettik, Bornholm'u kaybettik, Doğu Frizya'yı kaybettik. Ancak Skane'den Lappland'a kadar herkesin bildiği bir gerçek vardır, Kuzey unutmaz.
Cevapla
#82
Bütün Yazışmaları okudum İşte Bu yüzden mp ye katılmıyorum olaya bak hala ergenlik kokusu var havada sinirim hopladı oyunda olsam görki neler olucak pes..
  • Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir.

https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g

Ara
Cevapla
#83
V6G4zj.png
Eyalet Haritası
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
#84
İsveç eyaleti çok büyük :(
Ara
Cevapla
#85
O zaman yüce Prusya halkının topraklarının sahibine iade edilmesini talep ediyorum. Bizim Moskovya'dan neyimiz eksik. Hallelujah
n20GdM.png
Ara
Cevapla
#86
Prusya İsveç'in bir eyaletidir.
Cevapla
#87
Dedi ve yıkıldı.
n20GdM.png
Ara
Cevapla
#88
katılım olur umarım olmasada askıya allım oyunu hem fallout çıktı
Ara
Cevapla
#89
Kuruldu, kendini Fallout'a adamamış gerçek strateji oyuncularını bekleriz.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
#90
Eu4 mp'sinden banlandım.

Şöyle ifade etmek gerek kendimi işgal altındaki Türkiye'nin protestolarla kamuoyu oluşturmaya çalışan vatandaşları oalaak hissediyorum. Haklıyım ama takan yok.

Şimdi ergen diyen oluyor falan filanda kesinlikle hakkımı savunuyorum. Keyfi bir biçimde adam beni hosttan atıyor. Neymiş efendim sevmediği adamın mp sine geliyor. Ben ST mp'sine geliyorum ki... Diktatör.
Moskova-İsveç müttefikliğine bile laf tartışma çıkana kadar atmadım. Osmanlıdan (Adam dibime gelmiş bulunmakta) yardım istediğim için sorun çıkarıyor.
Chatte bir küfrümü görmediniz. Ki var derseniz de kanıtlamanızı beklerim (Önceki mp lerde var diyen biri olabilir. Olay şuan düzelmiş ve hiçbirşey yapmamışken atılmış olmak)

Darkrad'a ters gelen bir durumda karşısına sert çıkışıyor. Bunu herkes biliyor ama tepki koymuyor. Ben koyduğumdaysa atılıyorum.

Sonuç olarak! Bu adam beni tek başına karar verip atabiliyor (Nedeni belirtilmedi). Tepki koymanızı ve haklıyı savunmanızı istiyorum arkadaşlar

Darkrad'ın şu mp'nin hostu olmasının bence tek sebebi internet hızıdır. Bu kadar insan Darkrad'ın eu4 teki egosunu biliyor ama tepki göstermiyor.
Ara
Cevapla
#91
Hangi ülkeden neden yardım istediğinle vs. alakası yok, son mp günü " eğer öyleyse neden hala oyunumda bulunuyorsun? " sorusunu sorduğum sebepten dolayı mpden atıldın. Bir organizasyonun kurucusuna ve yöneticisine çeşitli ithamlarda bulunup o organizasyonda daha fazla yer edinmeyi beklemeyezsin. Ben dediğim gibi seni bu topluluğa katmaya da çalıştım, çok ağır küfürler ettin zamanla onları da görmezden gelip yine oyunlarımda yer verdim. Ancak sende değişen bir şey yok.
Cevapla
#92
"son mp günü " eğer öyleyse neden hala oyunumda bulunuyorsun?" " sorusunu sorduğum sebepten dolayı mpden atıldın."

Bu ne biçim bir atma bahanesi!

Bu sorunun cevabıda basit olay Bu Strategyturk mp'si. Katıldığım oyun bu. Katıldığım oyun Darkrad'ın oyunu değil. Darkrad bunu düzenleyen isim. Bana gerekli ss'leri göstermedin. Şuan kafandan yarattığın şeyler bunlar.

Diktatör demişim. Şimdi bunu bir hakaret falan mı algıladın? Sözünü dikta ettirmekten gelir bu kelime. Ve senin her dediğini yapman ve (atılmam gibi tek başına karar vermen) senin diktatörlüğünü gösterir.
Ara
Cevapla
#93
Mazoşist miyim bana ettiğin hakaretin görselini alıp arşivleyeceğim? İlla bana ettiğin bir hakaret arasam açar özel mesajlarımı senin attığın son özel mesajı alıntılar buraya koyarım kendini savunabilecek misin bunu yaparsam?

Atma bahanesine vesaireye de ihtiyacım yok. Multiplayer Strategyturk'te düzenleniyor ancak düzenleyen kişi benim.
Cevapla
#94
(13-11-2015, 20:54)Duman : Mazoşist miyim bana ettiğin hakaretin görselini alıp arşivleyeceğim? İlla bana ettiğin bir hakaret arasam açar özel mesajlarımı senin attığın son özel mesajı alıntılar buraya koyarım kendini savunabilecek misin bunu yaparsam?

Atma bahanesine vesaireye de ihtiyacım yok. Multiplayer Strategyturk'te düzenleniyor ancak düzenleyen kişi benim.

Özel mesaj olayını geçebilirsin. O olayla bu olayın bir alakası bulunmamakta.

Bir atma nedenine ihtiyacın var kafana göre oyuncu atıyorsan sıkıntı var. Anlayamadığım nokta ise bu kadar insanın tepki vermekten kaçınması.
Mazoşistlikle ne alakası va. Az önce söylediğin gibi itham ediyorsan beni bir şeyleir yapmakla. Elinde kanıt olmalı.
Ara
Cevapla
#95
bu baslikta belirtmemisim. mingle oynuyorum..
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil,  psikolojik bir hastalıktır...
Ara
Cevapla
#96
BALUCHISTAN
[+] 1 üye YALDIROGLU nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#97
jjON3r.jpg

#justswedishthings
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
#98
Oyun sonu görüntü alabilir miyiz, görmek isteyenler için.
G0kMNN.png
Ara
Cevapla
#99
Görsel
Cevapla
Elektör ve aynı zamanda Brandenburg Markgraf'ı , Prusya halklarının yöneticisi ve Königsberg'in sahibi Albrecht bu akşam Prusya Krallığını ilan edecektir. Katılımcılar , Königsberg kalesindeki ziyafete davetlidir. Tüm monarşilere duyurulur.

Not : Cumhuriyetçiler ve İsveç kralı gelemez.

Koenigsberg_Schloss_Ostseite_1900.jpg
n20GdM.png
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.